Pomiń baner

zaproszenie

Zaproszenie do udziału w projekcie

08.12.2022
W imieniu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, realizującego międzynarodowy projekt „Miasto i Współpraca: Starsze osoby współtworzące zrównoważone i przyjazne bez względu na wiek miasto” mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach w ramach projektu. Spotkania odbędą się we wszystkich miastach uczestniczących w projekcie: w Krakowie, Wrocławiu, Hadze (Holandia) i Bukareszcie (Rumunia).
więcej o Zaproszenie do udziału w projekcie

Koncert na powitanie nowego 2023 roku

07.12.2022
21 stycznia 2023 r. o godz. 16.30 studenci JUTW spotkają się w teatrze Bagatela, gdzie obejrzą (i - mamy nadzieję - będą się dobrze bawić) wyjątkowy spektakl pt. "Bagatela śpiewa". Wystawienie w sobotnie popołudnie jest zamknięte, przygotowane tylko dla studentów Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
więcej o Koncert na powitanie nowego 2023 roku

Przypomnienie o wykładzie otwartym

07.12.2022
W czwartek, 8 grudnia, o godz. 13.00, w sali nr 30 w Kolegium Śląskim odbędzie się wykład otwarty pt. Potencjał człowieka starszego. Między tradycją a współczesnością. Wykład wygłosi dr Bartłomiej Gapiński, adiunkt w Bibliotece Jagiellońskiej, który zaprosi uczestników na oprowadzanie po bibliotece oraz na warsztaty
więcej o Przypomnienie o wykładzie otwartym
zaproszenie

Zaproszenie do udziału w badaniu

06.12.2022
Szanowni Państwo, w imieniu studenta inżynierii transportu z Politechniki Krakowskiej zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety dotyczącej podróżowania komunikacją miejską. Badanie jest przeprowadzane w związku z przygotowywaniem pracy dyplomowej.
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniu