Wycieczka do "porcelanowego miasteczka"

18.03.2024
14 marca zainaugurowaliśmy sezon turystyczny. Studenci Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wybrali się do Opatowa i Ćmielowa
więcej o Wycieczka do "porcelanowego miasteczka"

Zaproszenie na Forum Seniora

14.03.2024
20 marca, w środę, w Auditorium Maximum UJ odbędzie się Forum Seniora. Serdecznie zapraszamy naszych studentów!
więcej o Zaproszenie na Forum Seniora

Przypomnienie o zajęciach dodatkowych

12.03.2024
Drodzy Studenci, są jeszcze wolne miejsca w krótkim cyklu dotyczącym KL Plaszow. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematyką najnowszej historii, ze szczególnym uwzględnieniem lokalnych dziejów regionu, do udziału w spotkaniach, które poprowadzą pracownicy Muzeum KL Plaszow. Cykl składa się z 3 wykładów z elementami warsztatowymi oraz jednego spaceru edukacyjnego z oprowadzeniem przez przewodnika. Cykl trwa od 21 marca do 9 maja. Zajęcia są bezpłatne. Zapisy w biurze JUTW.
więcej o Przypomnienie o zajęciach dodatkowych
zaproszenie

Zaproszenie do udziału w konferencji

12.03.2024