Informacja dla Studentów zainteresowanych kontynuacją kształcenia w JUTW

07.05.2021
Szanowni Państwo, powoli zbliżamy się do końca obecnego roku akademickiego. Ostatnie wykłady kierunkowe wypadają 25 maja. 11 maja, kwadrans przed każdym wykładem kierunkowym, dyrektor JUTW zaprezentuje Państwu zasady funkcjonowania naszego uniwersytetu w przyszłym roku akademickim. Przedstawimy terminy i zasady rekrutacji oraz opłat za rok 2021/2022. Osoby zainteresowane kontynuowaniem nauki proszone są o wcześniejsze dołączenie do zajęć. Tego samego dnia po południu informacje nt. modelu działania w przyszłym roku oraz o rekrutacji znajdą się na naszej stronie internetowej.
więcej o Informacja dla Studentów zainteresowanych kontynuacją kształcenia w JUTW
zaproszenie

Zaproszenie do Łeby

07.05.2021
Drodzy Państwo, corocznie wielu naszych studentów wyjeżdża latem na wczasy do Łeby do znanego Państwu ośrodka. Są jeszcze wolne miejsca na turnusie rozpoczynającym się od 1 czerwca
więcej o Zaproszenie do Łeby

07.05.2021
Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z interesującymi publikacjami, które powstały w odpowiedzi na konsekwencje pandemii Covid 19. Publikacje dotyczą potrzeb i zdrowia seniorów oraz bezpieczeństwa osób starszych w sieci
więcej o Warto przeczytać

4 maja dniem wolnym

30.04.2021
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z komunikatem nr 36 Rektora UJ z dnia 9 grudnia 2020 roku w sprawie dni wolnych od pracy w 2021 roku w zamian za święto przypadające w sobotę, 4 maja 2021 roku jest dniem wolnym od pracy. Tego dnia nie ma zajęć dydaktycznych.
więcej o 4 maja dniem wolnym