Zakończenie zapisów na zajęcia dodatkowe

19.10.2020
Szanowni Państwo, Studenci JUTW, informujemy, że w dniu 19 października kończymy zapisy na zajęcia dodatkowe
więcej o Zakończenie zapisów na zajęcia dodatkowe

Koncert Cztery pory roku Vivaldiego - przesunięcie terminu

18.10.2020
Informujemy studentów, którzy zachowali bilety na koncert Cztery pory roku Vivaldiego, planowany w ICE Kraków, że ze względu na wprowadzenie czerwonej strefy w naszym mieście, wydarzenie zostało przesunięte z 23 października na 26 marca 2021 r.
więcej o Koncert Cztery pory roku Vivaldiego - przesunięcie terminu

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

16.10.2020
15 października zainaugurowaliśmy rok akademicki 2020/2021. Ze względów epidemicznych uroczystość odbyła się w trybie wideotransmisji na żywo. W inauguracji roku akademickiego w JUTW wziął udział JM Rektor UJ - prof. dr hab. Jacek Popiel oraz Prorektor UJ ds. współpracy międzynarodowej - prof. dr hab. Dorota Malec. Wykład inauguracyjny pt. "Niezwykły umysł seniora" wygłosiła dr Iwona Sikorska z Instytutu Psychologii Stosowanej UJ.
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Informacja o harmonogramie zajęć

16.10.2020
Informujemy Studentów JUTW, że z powodu niewypełnienia minimalnej liczby miejsc w roku akademickim 2020/2021 nie organizujemy kursów językowych z języków hiszpańskiego oraz francuskiego