Zaproszenie z Muzeum Fotografii - Spacer fotograficzny

22.07.2021
Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na spacer fotograficzny, który odbędzie się 29 lipca o godz. 11.00. Zapraszamy na spacer po Krakowie, gdzie poszukamy razem cieszących oko detali, fantastycznych kadrów i nieoczywistych obrazów. Jaki wówczas pokażecie nam Kraków? Koniecznie weźcie Państwo ze sobą aparaty fotograficzne. Obowiązują zapisy.
więcej o Zaproszenie z Muzeum Fotografii - Spacer fotograficzny

Zaproszenie na bezpłatne koncerty

01.07.2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia zaprasza na darmowe koncerty flagowego wydarzenia Sinfonietta Festival. Clubbing Kameralny to niezobowiązująca formuła koncertów kameralnych odbywających się w oddziałach i ogrodach Muzeum Narodowego w Krakowie w sobotę 3 lipca 2021 r.
więcej o Zaproszenie na bezpłatne koncerty
zaproszenie

Zaproszenie do udziału w badaniu

30.06.2021
Drodzy Studenci, uprzejmie prosimy o pomoc w badaniu dotyczącym preferencji turystycznych osób 60+. Badanie jest prowadzone dla potrzeb pracy dyplomowej studentki UJ
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniu

Przypomnienie o opłatach

28.06.2021
Drodzy Studenci, przypominamy, że 15 lipca upływa termin wnoszenia opłat za czesne na I semestr roku akademickiego 2021/22. Prosimy, aby nie odkładać opłat na ostatnią chwilę, ponieważ od Państwa wpłaty do zaksięgowania środków na Państwa indywidualnym koncie często upływa nawet tydzień. Zgodnie z regulaminem JUTW osoby, które nie wniosą opłaty w terminie wskazanym w Zarządzeniu Rektora UJ, skreślamy z listy studentów, traktując brak wpłaty jako rezygnację z uczestnictwa w zajęciach.
więcej o Przypomnienie o opłatach