Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenia

zaproszenie

Zaroszenie do udziału w badaniu

17.03.2023
Drodzy Studenci, zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety, badającej problematykę nazw żeńskich, wypartych w okresie PRL, a obecnie powracających do komunikacji
więcej o Zaroszenie do udziału w badaniu
zaproszenie

RAZEM DLA ZDROWIA NEREK! Dbam, Badam, Chronię.

17.03.2023
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki (organizacja pacjentów) w pierwszy dzień wiosny i dzień wagarowicza (21 marca 2023 r. w godzinach od 11.00 -14:00) zaprasza na Marsz na Kopiec Kościuszki w Krakowie. Hasło; RAZEM DLA ZDROWIA NEREK! Dbam, Badam, Chronię.
więcej o RAZEM DLA ZDROWIA NEREK! Dbam, Badam, Chronię.
zaproszenie

Zaproszenie na Forum Seniora

17.03.2023
5 kwietnia o godz. 10.00 w Auditorium Maximum UJ odbędzie się Forum Seniora organizowane przez "Dziennik Polski" i "Gazetę Krakowską"
więcej o Zaproszenie na Forum Seniora
zaproszenie

Zajęcia dla seniorów w Instytucie Konfucjusza

06.03.2023
Nauka języka chińskiego, wycinanki, kaligrafia, taniec chiński - wszystkie te zajęcia oferuje dla seniorów Instytut Konfucjusza. Serdecznie zapraszamy!
więcej o Zajęcia dla seniorów w Instytucie Konfucjusza
zaproszenie

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne

03.03.2023
Drodzy Studenci, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego został opracowany projekt strategii "Srebrna Małopolska 2030", przewidujący najważniejsze działania na rzecz seniorów w najbliższych kilkunastu latach. Projekt jest w tej chwili dyskutowany i konsultowany z osobami najbardziej zainteresowanymi, czyli seniorami. Zapraszamy Was na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 9 marca w Muzeum Armii Krajowej (niedaleko dworca). Zależy nam zwłaszcza na tym, aby podkreślać rolę aktywności edukacyjnej, która z kolei przekłada się na zmianę stylu życia, poprawę zdrowia, samopoczucia, ogólnego dobrostanu. Jeśli doceniacie Państwo rolę takich jednostek, jak UTW, to warto to publicznie wyrazić. Jeśli decydenci takiego głosu nie usłyszą, środki skierują do innych przedsięwzięć. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo czas, aby wziąć udział w spotkaniu
więcej o Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne