Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenia

zaproszenie

Zaproszenie z Muzeum Fotografii - Spacer fotograficzny

22.07.2021
Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na spacer fotograficzny, który odbędzie się 29 lipca o godz. 11.00. Zapraszamy na spacer po Krakowie, gdzie poszukamy razem cieszących oko detali, fantastycznych kadrów i nieoczywistych obrazów. Jaki wówczas pokażecie nam Kraków? Koniecznie weźcie Państwo ze sobą aparaty fotograficzne. Obowiązują zapisy.
więcej o Zaproszenie z Muzeum Fotografii - Spacer fotograficzny
zaproszenie

Zaproszenie na bezpłatne koncerty

01.07.2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia zaprasza na darmowe koncerty flagowego wydarzenia Sinfonietta Festival. Clubbing Kameralny to niezobowiązująca formuła koncertów kameralnych odbywających się w oddziałach i ogrodach Muzeum Narodowego w Krakowie w sobotę 3 lipca 2021 r.
więcej o Zaproszenie na bezpłatne koncerty
zaproszenie

Zaproszenie do udziału w badaniu

30.06.2021
Drodzy Studenci, uprzejmie prosimy o pomoc w badaniu dotyczącym preferencji turystycznych osób 60+. Badanie jest prowadzone dla potrzeb pracy dyplomowej studentki UJ
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniu
zaproszenie

Vivaldi "Cztery pory roku" 18 czerwca, piątek

16.06.2021
Drodzy Studenci, trzykrotnie przekładany z powodu pandemii koncert "Speaking Concerts, czyli czego nie wiemy o Antonim V." wreszcie dojdzie do skutku w piątek, 18 czerwca, o godz. 19.30. Zdecydowana większość naszych studentów zwróciła bilety, ale osoby, które je zatrzymały, mogą po miesiącach izolacji wreszcie pójść na koncert. Informujemy osoby, które dysponują biletami, że z uwagi na nowy rozkład sali (szachownica, 50% publiczności) muszą się zgłosić do punktu wymiany biletów we foyer ICE Kraków.
więcej o Vivaldi "Cztery pory roku" 18 czerwca, piątek
zaproszenie

Zaproszenie do Łeby

07.05.2021
Drodzy Państwo, corocznie wielu naszych studentów wyjeżdża latem na wczasy do Łeby do znanego Państwu ośrodka. Są jeszcze wolne miejsca na turnusie rozpoczynającym się od 1 czerwca
więcej o Zaproszenie do Łeby