Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zwiedzanie Kaplicy Sykstyńskiej

Jedno z największych dzieł Renesansu - Kaplicę Sykstyńską - można zobaczyć bez podróżowania aż do Rzymu. Monumentalny obiekt został odtworzony cyfrowo na ogromnej powierzchni ponad 1000 m kw. Grupowe wyjście na wystawę dostępną od 24 maja w Krakowie organizują dwaj studenci JUTW

 

Drodzy Studenci, serdecznie zapraszamy na wystawę "Kaplica Sykstyńska. Dziedzictwo" w dniach 24 maja (piątek) o godz.16 oraz 25 i 26 maja (sobota i niedziela) o godz. 10.00  (max 100 osób w każdym terminie).
Po raz pierwszy w historii Kaplicę Sykstyńską można zobaczyć poza Watykanem. W trzech salach pokazany jest niezwykły świat renesansu, detale w środku kaplicy, a wreszcie, całe jej wnętrze.
Wystawa będzie czynna w Krakowie, przy ul. Sniadeckich 15, od 24 maja 2024. Więcej na stronie

 https://kaplica.art

Obniżona cena biletu dla studentów JUTW wynosi 49 zł. Nasze grupy będą oprowadzane przez kustosza wystawy.
Każdy uczestnik z JUTW otrzyma bezpłatnie pamiątkowy plakat.

Uwaga, biuro ma w tej chwili zbyt dużo pracy związanej z zakończeniem roku akademickiego, aby zająć się organizacją wyjścia i zbiórką pieniędzy (zwłaszcza że organizujemy kolejne wycieczki edukacyjne). Organizacji wyjścia na wystawę podjęli się dwaj studenci: Leszek i Zyszek. Bardzo prosimy, aby i Państwo wzięli część tej pracy organizacyjnej na siebie. Uzgodnijcie na wykładach stacjonarnych 20-osobowe grupy, które należy zgłosić do naszych kolegów:

Zbigniew Mrozek pemrozek@gmail.com
Leszek      Banach      l.banasch@gmail.com
 
Wyznaczcie w 20-osobowych grupach kolegę lub koleżankę, którzy zbiorą po 49 zł. Za bilety należy bowiem zapłacić wcześniej. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z kolegami-organizatorami.