Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wycieczka przyrodniczo-rekreacyjna w Gorce

Drodzy Studenci, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej wycieczce edukacyjnej. Tym razem wraz z leśniczym z Gorczańskiego Parku Narodowego będziemy podziwiać osobliwości przyrodnicze Gorców oraz delektować się krajobrazami i widokami z góry Tobołów. Wycieczka planowana jest na 15 maja

Tym razem naszym przewodnikiem będzie nasz Student, do niedawna leśniczy, pracownik Gorczańskiego Parku Narodowego - Pan Antoni Niedośpiał. Zaprosimy Państwa na przepiękny, 40-minutowy film o Gorczańskim Parku Narodowym i osobliwościach przyrodniczych Gorców, a następnie Państwa Kolega pokaże część z tych ciekawostek (nie wszystkie są dostępne o tej porze roku) w terenie.

Wycieczka ma charakter edukacyjny i rekreacyjny.

Wyjazd w dniu 15 maja, o godz. 7.30 z placu Matejki.

Koszt wycieczki - 160 zł. Kwota ta obejmuje: wynajem autokaru, opłatę za film, wejście do Gorczańskiego Parku Narodowego, wjazd/zjazd wyciągiem krzesełkowym, kawa/herbata + ciastko, dwudaniowy obiad, dodatkowe ubezpieczenie (każda płatność od osoby).

Zgłoszenia w biurze JUTW wyłącznie e-mailem: jutw@uj.edu.pl

Płatność tylko gotówce w biurze JUTW od 6  do 10 maja. Przy uiszczaniu opłat prosze złożyć deklarację co do wyboru menu (obiad bedzie przygotowany dla grupy zgodnie z konkretnym zamówieniem).

 

Poniżej znajduje się szczegółowy program wycieczki (na życzenie uczestników może być na miejscu lekko skorygowany)

Program wycieczki GPN