Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Podróże i technologie - zaproszenie na warsztaty

Lubisz podróżować, ale coraz trudniej Ci zarezerwować bilet, pokój, wejście do muzeum? Obawiasz się, że zbyt słabo znasz język, aby jechać za granicę? Nie rezygnuj ze swoich pasji! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które pozwolą poczuć się pewniej osobom dojrzałym chcącym podróżować.

Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku w partnerstwie z firmą Vasco Electronis organizuje bezpłatne warsztaty dla seniorów mające na celu poprawe umiejętności cyfrowych niezbędnych w organizacji podróży turystycznych, zwłaszcza za granicę.

Podczas warsztatów nauczą się Państwo, jak zaplanować wyjazd turystyczny, jak zaplanować podróż samolotem, jak zadbać o bezpieczeństwo w podróży, jak bukować bilety? Jak poradzić sobie, gdy słabo albo w ogóle nie znamy języka obcego? Aby lepiej poznać potrzeby podróżników 60+ i lepiej odpowiedzieć na oczekiwania uczestników warsztatów, została przygotowana anonimowa ankieta dostępna pod linkiem znajdującym się niżej. Ankieta jest tak skonstrowana, że pozwala pominąć pola, na które respondent nie chce odpowiedzieć. Na końcu ankiety znajduje się pole, zachęcające do wpisania swojego adresu e-mail. Nie jest to pole obowiązkowe. Kto chce pozostać anonimowy, może je pominąć. Uzyskane odpowiedzi pozwolą lepiej rozenać potrzeby osób dojrzałych i odpowiednio przygotować zajęcia w przyszłości. Adres wpisują osoby, które chcą uczestniczyć w warsztatach. Organizator na podstawie odpowiedzi może pogrupować uczestników według ich umiejętności cyfrowych i oczekiwań.

Link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4dLX_Z6Ag8UofunQdoO9xK635x5p2cJgxPgWaerfcVMwDpg/viewform?usp=sf_link

Warsztaty będą odbywały się w  salach na ul. Filipa 17 w Krakowie. Planowany jest jeden warsztat wyjazdowy w Centrum Edukacji Lotniczej w Balicach. Uczestnicy warsztatów będą mieli zapewniony transport w obie strony.

Link do warsztatów:

https://vasco-electronics.pl/warsztaty-dla-seniora

 

Szczegółowe informacje, telefon kontaktowy, e-mail do zapisów znajdują się poniżej:

Z technologią przez świat - plakat informacyjny