Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie do udziału w wycieczce Zamek Krzyżtopór

Drodzy Studenci JUTW, serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce edukacyjnej, na trasie której znalazły się m.in.: zamek Krzyżtopór, pałac Kołłątajów, pokamedulski zespół klasztorny w Rytwianach, zespół pałacowo-parkowy w Sichowie Dużym. Zapisy w biurze JUTW

W czwartek, 16 maja, studenci JUTW pod kierunkiem przewodniczki, pani Eli Kusiny, wyruszą w Świętokrzyskie. Po drodze zwiedzą ogromny zamek Krzyżtopór (w ruinie, niestety), dwa pałace, imponujący zespół klasztorny, w którym uczestnicy wycieczki zjedzą obiad przygotowany przez siostry zakonne. Najważniejsze są wrażenia wizualne i duchowe, ale oprócz posiłku w klasztorze, tym razem nasi studenci będą mieli również okazję bez pośpiechu napić się kawy/herbaty i zjeść deser podczas spotkania z właścicielem zespołu pałacowo-parkowego w Sichowie panem Stefanem Dunin-Wąsowiczem.

Cena wycieczki - 170 zł/osobę. W tej kwocie mieści się: wynajem autokaru, koszty wszystkich biletów wstępu, przewodników, dwudaniowego obiadu, kawy z deserem, dodatkowego ubezpieczenia.

Zapisy w biurze JUTW wyłącznie e-mailem: jutw@uj.edu.pl

Liczba miejsc jest ograniczona liczbą miejsc w autokarze. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpłaty na wycieczkę tylko gotówką w biurze JUTW od 6 do 10 maja.

Poniżej dokładny program wycieczki:

Program wycieczki Ujazdów - Rytwiany