Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konferencja "Srebrna Gospodarka w Małopolsce. Strategie działania w starzejącym się społeczeństwie"

Województwo Małopolskie już od ponad trzech lat promuje ideę „Srebrnej gospodarki", która daje szansę na rozwój gospodarczy regionu w warunkach starzejącego się społeczeństwa. W 2010 roku Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego opracował dokument pn. „Wyzwania Małopolski w kontekście starzejącego się społeczeństwa. Podejście strategiczne".  By wdrożyć rekomendacje tam zawarte aktualnie przygotowywany jest program wykonawczy pt. „Srebrna Gospodarka w Małopolsce. Program działań", który będzie opisywał konkretne zadania, które należy podjąć, by sprostać skutkom procesów starzenia.
Okazją do podjęcia debaty publicznej na temat  możliwości rozwoju gospodarczego w aspekcie aktualnych zmian demograficznych będzie Konferencja Regionalna „Srebrna Gospodarka w Małopolsce. Strategie działania w starzejącym się społeczeństwie" planowana na dzień 11 października 2013r., w Krakowie. Jest ona organizowana wspólnie przez Urząd Marszałkowski, Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Uniwersytet Jagielloński - Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Konferencja ma charakter zamknięty. Mogą w niej wziąć udział tylo zarejestrowani uczestnicy. Chętnych do udziału prosimy o zapisywanie się w biurze JUTW telefonicznie (12 422 39 13 wew. 106) , e-mailem (jutw@uj.edu.pl) lub osobiście w biurze przy ul. Kanoniczej 14. Liczba miejsc jest ograniczona.

Opis i program konferencji znajdują się poniżej:

Opis konferencji

Data opublikowania: 30.09.2013
Osoba publikująca: Ewa Piłat