Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zimowa olimpiada seniorów w Rabce - zaproszenie

Zapraszamy naszych Studentów do udziału w Ogólnopolskiej Zimowej Senioriadzie na Podhalu. Zawody w Rabce odbędą się 27 lutego. Poszukujemy zawodników, którzy będą nas reprezentować w kilku dyscyplinach. Zgłoszenia w biurze JUTW

Drodzy Studenci, zbliża się kolejna Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu. Impreza  odbędzie się  26-27 lutego 2024 r.  26 lutego odbywa się impreza integracyjna, same zawody zaplanowane zostały na 27 lutego. Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w zabawie. Co roku nasz Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku wystawia reprezentację na zimowe zawody seniorów. Do tej pory wyjeżdżaliśmy na jeden dzień. Nie chodzi o medale. wyjeżdżamy, aby dobrze się bawic. Zachęcamy Państwa do zgłaszania się do drużyny JUTW.

Podczas zawodów odbędą się następujące konkurencje:

Biegi narciarskie

Slalom gigant

Zjazd na dętkach

Kręgle curlingowe na lodzie

Rzut „śnieżkami do celu”

Turniej brydżowy

Turniej szachowy

Każda konkurencja odbywa się w określonej kategorii wiekowej (kategorie co 5 lat, np. osoby 60 - 65 lat).

 

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia w biurze JUTW. Informujemy, że uniwersytet wpłaca wpisowe za każdego uczestnika (obejmuje ono sprawy organizacyjne, ciepły posiłek, medale, upominek dla każdego zawodnika), natomiast drużyna uzgadnia sposób dojazdu do Rabki i ponosi jego koszty. Chorążym naszej drużyny jest Pan Leszek Banach.

Regulamin Senioriady