Niezwykłe "Cztery pory roku" w ICE Kraków

Speaking Concert - 4 pory w roku, czyli czego nie wiemy o Antonim V.? - 19 marca 2020 roku o godz. 19:00 w ICE KRAKÓW. W wydarzeniu będą uczestniczyć studenci muzykologii. Moga dołączyć także inni studenci JUTW. Zgłoszenia: uczestnicy seminarium z muzykologii u wykładowczyni, pozostali studenci w biurze JUTW.

Uwaga, dla studentów muzykologii, ktorzy zapisali się na koncert na ostatnich zajęciach) miejsca są już zarezerwowane. Prosimy o wpłaty w biurze JUTW (w ciągu najbliższych 2 tygodni). Bilety otrzymacie Państwo na seminarium.

Speaking Concerts to cykl koncertów, wychodzący naprzeciw nawet najbardziej wybrednym gustom. Każdy program poświęcamy konkretnemu zagadnieniu muzycznemu, przeszukując nawet najciemniejsze rejony historii sztuki i nie cofając się przed rozplątywaniem sieci intryg! Widzów przekonujemy starannym doborem treści i doskonałym poziomem wykonań, wszystko to jest uzupełnione autorskimi multimediami i szczyptą humoru. Czy potrzeba czegoś jeszcze? Tak! Komentarza charyzmatycznego dyrygenta! Narracja Marcina Sompolińskiego jest przysłowiową wisienką na torcie.

Więcej o koncertach:

Vivaldi w ICE Kraków

Ceny biletów od 79 do 149 zł. Dla naszych studentów cena specjalna: 50 zł.

Dla  JUTW został zarezerwowany 2 balkon (zaznaczony na żółto)

Informacja z dnia 29 stycznia: drugi balkon strefa 2F został wypełniony.

Kolejne osoby, które zgłaszają chęć uczestnictwa w koncercie, będą siedziały na drugim balkonie w sąsiedzkich strefach (2G, 2H).

Zgłoszenia przyjmujemy tylko do środy, 5 lutego.

Data opublikowania: 28.01.2020