zaproszenie

Program wsparcia dla osób starszych z chorobą nowotworową

12.04.2024
Zapraszamy osoby 70+, które mają diagnozę choroby nowotworowej albo są w trakcie leczenia onkologicznego do udziału w projekcie, w którym można uzyskać istotne wsparcie
więcej o Program wsparcia dla osób starszych z chorobą nowotworową

Udany spacer przyrodniczy

09.04.2024
8 kwietnia grupa studentów JUTW wybrała się na spacer edukacyjny na krakowski Zakrzówek. Głównym celem wycieczki była analiza przestrzeni, która swoim charakterem przyciąga lub odstrasza dzikie zwięrzęta do/od życia w mieście. Spacer był bardzo udany i trwał znacznie dłużej niż zakładaliśmy.
więcej o Udany spacer przyrodniczy

Informacja dla uczestników ćwiczeń tai chi

08.04.2024
Uwaga, studenci kierunku "Chiny: historia, kultura, społeczeństwo" uczestniczący w ćwiczeniach tai chi. W związku z wyjątkowo ciepłą aurą w dniu 9 kwietnia ćwiczenia odbędą się na świeżym powietrzu, w parku, tuż za budynkiem Instytutu Konfucjusza.
więcej o Informacja dla uczestników ćwiczeń tai chi
zaproszenia

Zaproszenie na wykład otwarty

05.04.2024