zaproszenie

Wycieczka do "porcelanowanego miasteczka"

04.03.2024
Zapraszamy Studentów JUTW do udział w wycieczce do Opatowa i Ćmielowa. W programie wiele atrakcji. Wyjazd w czwartek, 14 marca. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w biurze JUTW
więcej o Wycieczka do "porcelanowanego miasteczka"
zaproszenie

Zaproszenie do udziału w dodatkowym cyklu zajęć

04.03.2024
Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematyką najnowszej historii, ze szczególnym uwzględnieniem lokalnych dziejów regionu, do udziału w cyklu zajęć, które poprowadzą pracownicy Muzeum KL Plaszow. Cykl składa się z 3 wykładów z elementami warsztatowymi oraz jednego spaceru edukacyjnego z oprowadzeniem przez przewodnika. Cykl trwa od 21 marca do 9 maja. Zajęcia są bezpłatne. Zapisy w biurze JUTW, liczba miejsc ograniczona.
więcej o Zaproszenie do udziału w dodatkowym cyklu zajęć

Wróciliśmy z olimpiady zimowej

29.02.2024
27 lutego 2024 r. odbyła się zimowa Senioriada w Rabce Zdroju. Ekipa JUTW wróciła z jednym złotym medalem. W sumie zajęliśmy bardzo dobre 11 miejsce wśród kilkudziesięciu drużyn z kraju i zagranicy.
więcej o Wróciliśmy z olimpiady zimowej

Informacje organizacyjne dotyczące pracy JUTW w II semestrze

Drodzy Studenci, 4 marca rozpoczynamy regularne zajęcia w II semestrze.
więcej o Informacje organizacyjne dotyczące pracy JUTW w II semestrze