Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Odkryj Kraków z MHMK

Odkryj Kraków na nowo!

 

 

 

Każde miasto ma swoje tajemnice – czasem skrzętnie skrywane od dawna, a czasem po prostu zapomniane. Są to miejsca ukryte na mapie, niedostępne dla zwiedzających, historie z dreszczykiem, ale także na pozór zwyczajne obiekty, które mijamy codziennie, nie myśląc zupełnie o ich przeszłości. Pamiętacie, jak wygląda panorama Krakowa i widok na Tatry z Wieży Ratuszowej, co skrywa się we wnętrzu Murów Obronnych i gdzie lubi się wylegiwać Kot Hipolit?  Zachęcamy do wspólnego odkrywania Krakowa na nowo. Wykorzystajmy fakt, że mamy na to czas i… miejsce! 

Odkryj Kraków to szereg wydarzeń skierowanych do naszych Gości. Początkowo będą realizowane w przestrzeni internetowej − strona [www.muzeumkrakowa.pl]www.muzeumkrakowa.pl, profile na Facebooku, Instagram. Wraz z powolnym znoszeniem obostrzeń sanitarnych zostaną przeniesione do przestrzeni miejskiej i muzealnej.

Do zobaczenia niebawem! Odkrywajcie Kraków z Muzeum Krakowa!  
--- 

Muzealna akcja #odkryjkrakow wpisuje się w miejską kampanię Bądź turystą w swoim mieście – zwiedzaj Kraków ogłoszoną przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego

Data opublikowania: 12.05.2020
Osoba publikująca: Ewa Piłat