Wyniki sortowane według etykiety: foto

Teatrolodzy z JUTW z wizytą w Słowackim

30.11.2023
28.11.23 uczestnicy warsztatów Teatrologia - Zrozumieć współczesny teatr wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu w Domu Machin... (Scena Miniatura Teatr w Krakowie - im. Juliusza Słowackiego). Wieczór rozpoczęły warsztaty z kierownikiem literackim - Wojciechem Rzehakiem. Potem studenci JUTW oglądali przedstawienie SZYMBORSKA. KROPKI, PRZECINKI, PAPIEROSY. Po spektaklu Pan Dyrektor Krzysztof Głuchowski uhonorował pracownika technicznego w dniu jego jubileuszu. Wieczór zwieńczyła inspirująca rozmowa z twórcami (aktorami) Agnieszką Przepiórską oraz Antonimem Milancejem.
więcej o Teatrolodzy z JUTW z wizytą w Słowackim

Gościliśmy delegację z Łotwy

06.11.2023
26 i 27 października gościliśmy przedstawicieli różnych organizacji senioralnych z 6 miast z Łotwy. Nasi goście chcieli poznać specyfikę działania Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, aby przynajmniej niektóre elementy naszego modelu wprowadzić również w swoich organizacjach