Wyniki sortowane według etykiety: foto

Senioriada 2023

01.03.2023
28 lutego, kiedy nasi studenci uczestniczyli w pierwszych wykładach II semestru, nieliczna reprezentacja JUTW rywalizowała w zawodach X Zimowej Spartakiady Seniorów w Rabce - Zdroju. Nasza ekipa wróciła z całkiem bogatym dorobkiem: 1 złotym medalem oraz 4,7 i 8 miejscem.
więcej o Senioriada 2023

Zaproszenie na wystawę dla studentów judaistyki

30.01.2023
Uwaga studenci judaistyki - przekazujemy informacje dotyczące zwiedzania wystawy pt. “Tałesy, kapoty, załóżki. Opowieść o ubiorach polskich Żydów od średniowiecza po XX wiek”. Osoby, które zapisały się na dodatkową listę, zapraszamy w piątek, 3 lutego, o godz. 10.00 lub o godz. 11.00 (2 grupy)