Wstępny harmonogram na semestr letni

20.02.2013
Zmiana sal dla całego kursu historii sztuki, lektoratu z języka angielskiego (wtorki), seminariów z filozofii, historii i kultury regionów oraz historii Polski. Zmieniają się również terminy niektórych zajęć.
więcej o Wstępny harmonogram na semestr letni

Opłaty za II semestr roku akademickiego 2012/2013

04.02.2013
Przypominamy wszystkim studentom Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku o obowiązku wniesienia opłat za usługi edukacyjne za II semestr do 15 lutego 2013 r.
więcej o Opłaty za II semestr roku akademickiego 2012/2013

Uroczyste zakończenie kursów komputerowych

08.02.2013
Wszystkich uczestników kursów komputerowych prowadzonych na poziomie podstawowym zapraszamy na uroczyste rozdanie dyplomów 5 lutego 2013 r.
więcej o Uroczyste zakończenie kursów komputerowych

Zaproszenie dla przyrodników

28.01.2013
W semestrze letnim, oprócz seminariów działających w I półroczu, organizujemy zajęcia w nowych grupach tematycznych. Jedną z nich będzie sekcja przyrodnicza z elementami astronomii i meteorologii