Opłaty za II semestr roku akademickiego 2012/2013

Szanowni Państwo, przypominamy o obowiązku wniesienia do 15 lutego 2013 r. (piątek) opłał za usługi edukacyjne za II semestr roku akademickiego 2012/2013. 18 lutego dział finansowy zacznie przygotowywać raporty wpłaconych należności. Brak wpłaty traktujemy jako rezygnację ze studiów.

Przypominamy Państwu, że wpłat należy dokonywać na indywidualne numery kont, które otrzymali Państwo w październiku 2012 r. Osoby korzystające z zajęć językowych prosimy o rozdzielenie czesnego i opłaty za lektorat (tzn. zamiast jednej wpłaty 200 zł, należy wykonać dwie po 100 zł z zaznaczeniem właściwego tytułu wpłaty, czyli: czesne oraz lektorat). Jeszcze raz przypominamy, że każdy student dysponuje indywidualnym numerem rachunku. Płatności księgują się automatycznie (jeśli są prawidłowo wpłacone). Wpłacanie na konto jednego studenta opłat za innego wprowadza bardzo dużo zamieszania. O ile w ramach jednego rachunku udaje się przeksięgować środki na inne cele (ale takich operacji dokonuje dział finansowy po sporządzeniu wszystkich raportów, co czasami zajmuje kilka miesięcy, bowiem dział finasowy obsługuje kilkadziesiąt tysięcy rachunków), to nie można przesunąć środków z jednego konta na drugie. Pieniądze trzeba zwrócić (a to długa procedura), a dopiero potem włacić na właściwe konto. Uprzejmie prosimy - mając na uwadze powyższe okoliczności - o przestrzeganie kilku prostych zasad przy regulowaniu opłat za studia w JUTW. Każdy wpłaca na swój numer konta, zaznaczając przy tym tytuł wpłaty (czesne za II semestr lub lektorat za II semestr).

Data opublikowania: 04.02.2013