Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie na wystawę dla studentów judaistyki

Uwaga studenci judaistyki - przekazujemy informacje dotyczące zwiedzania wystawy pt. “Tałesy, kapoty, załóżki. Opowieść o ubiorach polskich Żydów od średniowiecza po XX wiek”. Osoby, które zapisały się na dodatkową listę, zapraszamy w piątek, 3 lutego, o godz. 10.00 lub o godz. 11.00 (2 grupy)

Przed ostatnim w I semestrze wykładem z judaistyki starościna kierunku zapraszała studentów judaistyki do zwiedzania wystawy “Tałesy, kapoty, załóżki. Opowieść o ubiorach polskich Żydów od średniowiecza po XX wiek”. I grupa zwiedziła wystawę 30 stycznia. Osoby, które zapisały się na listę dodatkową, zapraszamy w piątek, 3 lutego albo o godz. 10.00, albo o 11.00. Sala wystawowa jest mała, dlatego zdecydowaliśmy się Państwa rozdzielić na dwie grupy.
 
Uwaga: ze względu na przeprowadzkę, nie prowadzimy zapisów. Mamy rozłączone zarówno komputery, jak i telefony. Liczymy na to, że nasi studenci są dojrzali i odpowiedzialni. Wystawa jest zorganizowana w Archiwum Narodowym przy ul. Rakowickiej 22 E (za Muzeum Fotografii)
Pomocne informacje:
 
  • Nowa siedziba główna Archiwum Narodowego w Krakowie mieści się przy ul. Rakowickiej 22E, 15 minut spacerem od Dworca Głównego
  • Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej oddalony jest ok. 900 m przy ul. Rakowickiej  (przystanek Rakowicka (nż) – linia tramwajowa: 2)
  • Dla klientów i użytkowników zasobu Archiwum Narodowego w Krakowie jest dostępny parking zlokalizowany za bramą wjazdową po lewej stronie.
  •  
Informacje o wystawie:
 
 
 
 
 
Zobacz galerię zdjęć