Wizyta studentów z Uniwersytetu w Alicante

Od 12 do 16 maja w Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku będzie gościć grupa studentów z Uniwersytetu Kształcenia Permanentnego (odpowiednik naszego UTW) na Uniwersytecie w Alicante. Grupa przyjeżdża w ramach programu Erasmus +

Grupa studentów z Alicante weźmie udział we wspólnych zajęciach ze studentami JUTW w dniu 14 maja, o godz. 10.00 w Sali Seminaryjnej, Rynek Główny 34. Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim.

Wszystkich naszych studentów, którzy chcieliby sprawdzić swoją znajmość języka hiszpańskiego zapraszamy 14 maja (wtorek) na godz. 12.00 do Sali Seminaryjnej. Wykład nt. historii krakowskiego Kazimierza poprowadzi dr Marta Pawłowska z Instytutu Filologii Hiszpańskiej Wydziału Filologicznego UJ. Serdecznie zapraszamy:

El barrio judío de Cracovia: entre el pasado y el presente – PhD Marta Pawłowska, Institute of Spanish Philology, wtorek, 14.05, godz. 12.00 - 13.30, Sala Seminaryjna, Rynek Główny 34