Informacja w sprawie organizacji zajęć w dniu 17 kwietnia

Drodzy Studenci JUTW, w związku z wyborami nowych władz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kadencję 2024 - 2028 Rektor UJ wyznaczył w dniu 17 kwietnia dodatkowe godziny wolne od zajęć dydaktycznych.

W związku z zaplanowanym na dzień 17 kwietnia 2024 roku spotkaniem kandydatów na Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego na kadencję 2024–2028 z elektorami i innymi członkami wspólnoty uczelni Rektor UJ zarządził dodatkowe godziny wolne od zajęć dydaktycznych: od 11.00 do 15.00. Brak zajęć ma umożliwić zarówno pracownikom uczelni, jak i studentom wysłuchanie debaty z udziałem kandydatów na nowego Rektora UJ.

W środę, 17 kwietnia, odwołujemy seminarium z teatrologii. Bez zmian pozostają natomiast zajęcia z języka angielskiego (wszystkie 4 grupy), ponieważ Pani Lektorka nie pracowniczką UJ i nie jest zainteresowana śledzeniem debaty. Nie ingerujemy w zajęcia w Muzeum Krakowa "Cracoviana". O godzinie 15.00 zgodnie z planem odbędą się również warsztaty informatyczne.

Bardzo prosimy wszystkich studentów, aby w środę, 17 kwietnia, wszystkie sprawy administracyjne załatwiać mailowo. W biurze będzie dyżurować tylko jedna osoba, która, jako pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego, będzie chciała wysłuchać debaty kandydatów na Rektora UJ.