Zaproszenie do udziału w badaniu

Na prośbę studentki Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie zachęcamy Państwa do udziału w badaniu dotyczącym edukacji zdalnej w okresie pandemii

Pa prośbę pani Emilii Milczarek, studentki ostatniego roku licencjatu pedagogiki ogólnej - edukacja dorosłych i coaching kariery zawodowej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, przekazujemy prośbę o udział Państwa w badaniu za pomocą kwestionariusza ankietowego online.
Ankieta jest całkowicie anonimowa i dobrowolna, można ją wypełnić za pomocą wszelkich urządzeń elektronicznych mających dostęp do Internetu i przeglądarki. Wyniki badań są na użytek własny i wykorzystane zostaną do analizy w pracy dyplomowej "Trudności sluchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku w czasie edukacji zdalnej podczas pandemii".
Poniżej link do ankiety: