Informacje organizacyjne dotyczące pracy JUTW w II semestrze

Drodzy Studenci, 4 marca rozpoczynamy regularne zajęcia w II semestrze.

Zaproszenia z linkami do zdalnego połączenia z wykładami otrzymacie Państwo pod koniec tygodnia. Wciąż weryfikujemy listy studentów na podstawie zaksięgowanych opłat.  Brakuje nie tylko czesnych, ale również opłat za udział w seminariach i lektoratach, dlatego dziś nie możemy z całą pewnością stwierdzić, że dotychczasowy plan zajęć (dotychczasowa liczba grup językowych i seminaryjnych) zostanie utrzymany. Obecnie rozsyłamy pocztą informacje o skreśleniach z listy uczestników do tych osób, które nie uregulowały płatności. Osoby te usuwamy również z list mailingowych. Nie otrzymają one już zaproszeń na wykłady. Ten proces jest czasochłonny, dlatego musicie się Państwo uzbroić w cierpliwość, czekając na maile z linkiem do wykładu.

Zachęcamy Państwa do systematycznego śledzenia naszej strony internetowej. Wkrótce będziemy ogłaszać zapisy na różne dodatkowe cykle zajęć oraz pojedyncze wykłady tematyczne.

Na naszej stronie internetowej, w zakładce "Harmonogramy" pojawił się już harmonogram zajęć na pierwszy tydzień II semestru. Mamy nadzieję, że nie będzie konieczności jego korekty.