Zaproszenie na wykłady dodatkowe

Drodzy Studenci, na przełomie lutego i marca zapraszamy chętnych na wykłady dodatkowe

Szanowni Państwo, regularne zajęcia drugiego semestru rozpoczynamy 4 marca. Zajęcia możemy rozpocząć dopiero wtedy, gdy zweryfikujemy wszystkie listy na podstawie dokonanych i zaksięgowanych wpłat. Niestety, nasze apele o nieodkładanie opłat na ostatnią chwilę, trafiły w próżnię. Musimy zatem poczekać do końca miesiąca.

Nie musimy jednak w tym czasie leniuchować. Dla osób, które - mimo ferii - zostały w Krakowie - przygotowaliśmy propozycje zajęć dodatkowych, do udziału w których serdecznie zapraszamy.

Poniedziałek, 26 lutego

10.30 - 11.50 Zdrowy styl życia: Aktywność fizyczna w wieku senioralnym a jakość życia.

Nie ma złej aktywności fizycznej, są tylko źle dobrane ćwiczenia. O tym, jak ograniczają nasz wybór indywidualne dolegliwości oraz jakimi ćwiczeniami możemy zapobiegać rozwojowi konkretnych chorób, w jaki sposób ćwiczyć, a których aktywności unikać opowie dr Grzegorz Puzio, doświadczony fizjoterapeuta, absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Akademii Osteopatii w Krakowie.

Wykład w trybie hybrydowym.

12.00 - 13.20 Orientalistyka: Klęska i krzywda. Afganistan dwa lata po upadku republiki. Mgr Marcin Krzyżanowski

Wtorek, 27 lutego

11.30 - 12.50 Historia i kultura Krakowa: Jak rodziła się legenda - historia Piwnicy pod Baranami, Kamil Trybek.

Wykład w trybie hybrydowym.

Serdecznie zapraszamy do Sali Seminaryjnej, zwłaszcza na wykład prowadzony przez znanego Państwu i doświadczonego fizjoterapeutę. Po wykładzie można zadać pytanie i uzyskać poradę. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnie, będa miały możliwość zdalnego dołączenia do zajęć. Studenci historii krakowa oraz orientalistyki otrzymają linki do swoich skrzynek pocztowych w przyszłym tygodniu.