Przypomnienie o opłatach

Drodzy Studenci JUTW, przypominamy, że 15 lutego upływa termin wnoszenia opłat edukacyjnych za uczestnictwo w zajęciach w II semestrze. Do tego dnia opłaty muszą być zaksięgowane na Państwa kontach, co oznacza, że opłaty należy dokonać co najmniej kilka dni wcześniej. Brak opłaty za II semestr oznacza rezygnację z zajęć

Informujemy Państwa, że zaksięgowanie wpływu na indywidualnym koncie jest poprzedzone księgowaniem w banku klienta, w banku obsługującym UJ oraz w kilku działach uczelni, przez które przechodzi opłata. Czasami trwa to kilka dni. Bardzo prosimy, aby nie czekać do ostatniej chwili.

Osoby, które zamierzają zrezygnować z uczestnictwa w zajęciach, bardzo prosimy o przesłanie nam maila z krótką informacją (jutw@uj.edu.pl). Nie wymagamy żadnego uzasadnienia. To bardzo ułatwi nam pracę. Zgodnie z regulaminem, brak opłaty edukacyjnej, wniesionej do 15 lutego, oznacza rezygnację z zajęć. Powinniśmy osoby, które nie opłaciły czesnego, skreślić, ale zazwyczaj telefonujemy, aby upewnić się, czy nie mamy do czynienia z jakąś sytuacją losową (np. pobyt w szpitalu). Przesłanie nam informacji o rezygnacji z zajęć Państwa uchroni przed naszymi telefonami, a my zaoszczędzimy trochę czasu. Zwolnione miejsce będziemy mogli zaoferować osobie z bardzo długiej listy rezerwowej.