Zaproszenie do udziału w projekcie

W imieniu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, realizującego międzynarodowy projekt „Miasto i Współpraca: Starsze osoby współtworzące zrównoważone i przyjazne bez względu na wiek miasto” mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach w ramach projektu. Spotkania odbędą się we wszystkich miastach uczestniczących w projekcie: w Krakowie, Wrocławiu, Hadze (Holandia) i Bukareszcie (Rumunia).

Celem projektu jest stworzenie strony internetowej, poprzez którą starsi mieszkańcy będą mogli dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, czy miasto jest przystosowane do ich potrzeb. Strona internetowa będzie połączona z dużą mapą miasta i udostępniona pracownikom miejskim. Będą oni mogli dowiedzieć się, co należy zmienić w danym miejscu w mieście, aby poprawić jakość życia mieszkańców. Z przygotowanej strony internetowej będzie można korzystać na komputerze, smartfonie lub tablecie.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w trzech spotkaniach, abyśmy wspólnie zastanowili się, jak powinna wyglądać strona internetowa, w jaki sposób ją opracować, aby ludzie z niej korzystali. Chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat codziennego życia w mieście. Uwzględnimy je podczas pracy nad stroną internetową, którą pokażemy Państwu podczas ostatniego spotkania.

Planujemy trzy spotkania w małej grupie, liczącej do dziesięciu osób, aby wspólnie zastanowić się, jak strona internetowa powinna wyglądać.

Kiedy: Pierwsze spotkanie zostanie zorganizowane w dniu 15.12.2022, w godzinach 10:00 – 14:00. Druga sesja odbędzie się w styczniu, a trzecia w lutym. Warunkiem udziału jest deklaracja udziału we wszystkich trzech spotkaniach.

Gdzie: ul. Bracka 10

31–005 Kraków

Sala nr 10

Podczas spotkania dostępny będzie bufet kawowy z przekąskami, a każdy uczestnik otrzyma upominek, jako podziękowanie za udział w spotkaniu.

Rejestracja na spotkanie jest możliwa pod numerem telefonu:

609-241-084,

Milena Maj, Uniwersytet Jagielloński