Informacja dla studentów zarejestrowanych na rok akademicki 2022/23

Przypominamy studentom, którzy wzięli udział w rejestracji na rok akademicki 2022/23, że sam zapis elektroniczny nie oznacza przyjęcia na studia do JUTW

Formularz elektroniczny znajdujący się na naszej stronie internetowej umożliwił Państwu tylko rejestrację i rezerwację miejsca na wybranym kierunku. Zgodnie z komunikatem zawartym w odpowiedzi automatycznej, otrzymanej po rejestracji, należy niezwłocznie przesłać ankietę rekrutacyjną. Dane w niej zawarte są niezbędne do wpisania Państwa do systemu USOS i wygenerowania indywidualnego konta, bez którego nie można dokonać wpłaty. Ankietę w formie papierowej można również wypełnić w biurze JUTW. Dopóki nie zostaniecie Państwo wpisani do USOS-a, nie jesteście studentami JUTW. Nowi studenci muszą także dosłać skany dokumentu potwierdzającego co najmniej średnie wykształcenie oraz aktualnego zdjęcia legitymacyjnego. Dokument można przynieść (do wglądu), a zdjęcie do zeskanowania do biura JUTW. Proces rekrutacji kończy wniesienie opłat edukacyjnych w nieprzekraczalnym terminie do 15 lipca 2022 r. Zgodnie z regulaminem JUTW niedopełnienie powyższych czynności skutkuje skreśleniem z list osób zarejestrowanych na zajęcia w nowym roku akademickim.