Zaproszenie na spektakl

Pragniemy zaprosić Państwa na spektakl zatytułowany Spóźniona miłość, czyli wyznania starego belfra". To wzruszająca, ale jednocześnie pełna humoru opowieść o miłości belfra do Heleny. Sentymentalna podróż w przeszłość, aż do połowy lat 70. Wrodzona nieśmiałość stanęła na przeszkodzie wyznaniu uczuć Helenie w czasach młodości. Po latach stary belfer rozpoczyna gorączkowe poszukiwania pięknej Heleny. Mimo że nie jest to łatwe zadanie, kończy się powodzeniem. Czy jednak miłość przetrwa próbę czasu?

Spektakl Sceny Rode możemy zobaczyć w auli Uniwersytetu Jagiellońskiego np. 8 marca. Koszt około 10 zł. Czekamy na Państwa opinie. Jeśli zbierze się wystarczająca liczba chętnych, zaprosimy teatr do Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Prosimy starostów i wicestarostów o przygotowanie list zainteresowanych obejrzeniem spektaklu.

Data opublikowania: 18.01.2013