Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Prośba o udział w badaniu dotyczącym zdrowej diety

Drodzy Studenci, choć dla części z Was już zaczęły się wakacje, to mamy nadzieję, że zaglądacie na naszą stronę oraz do swoich wirtualnych skrzynek pocztowych. Zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety, która dotyczy mechanizmu zmiany nawyków żywieniowych

Drodzy Studenci, chcielibyśmy pomóc interdyscyplinarnemu zespołowi kierowanemu przez prof. dr hab. Małgorzatę Bałę z Collegium Medicum UJ,  współpracującemu z badaczami z Hiszpanii, Kanady, Brazylii, Chin i Chorwacji w ramach niezależnej grupy ekspertów NutriRECS (obecnie Evidence Based Nutrition) tworzącej obiektywne zalecenia żywieniowe.  

Zapraszamy Państwa do udziału w badaniu sondażowym dotyczącym spożycia tłuszczów, którego celem jest ustalenie czynników związanych z wyborem produktów bogatych w tłuszcze w różnych krajach świata.  

 Aby wziąć udział w badaniu, prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety internetowej, dostępnej pod poniższym linkiem. Proszę kliknąć tutaj, aby przejść do ankiety. Jej wypełnienie zajmie około 15 minut. 

 afisz badania

Wszelkie zapytania dotyczące badania prosimy kierować na adres: ebn.nutrirecs@cm-uj.krakow.edu.pl.

 Dziękujemy za poświęcony czas i zainteresowanie naszym badaniem.