Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny

Serdecznie zapraszamy naszych Studentów do wirtualnego udziału w Charytatywnym Uniwersyteckim Koncercie Noworocznym. Chór Akademicki Camerata Jagellonica wraz z Filharmonią Krakowska w pięknych wnętrzach zaśpiewają i zagrają na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego oraz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Uniwersytet Jagielloński, Filharmonia Krakowska oraz KBF zapraszają na wyjątkowy Charytatywny Uniwersytecki Koncert Noworoczny, w czasie którego z kompozycjami m.in Straussa, Dvořáka i Bizeta wystąpią Orkiestra symfoniczna Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie oraz Chór Akademicki Uniwersytetu Jagiellońskiego Camerata Jagellonica. Będzie on dostępny na platformie VOD PLAY KRAKÓW od 3 do 31 stycznia 2021 r.

Koncert Noworoczny ma cel charytatywny – jest dedykowany służbom medycznym i pacjentom z dwóch uniwersyteckich szpitali, dla których mijający rok był szczególnym wyzwaniem: Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego oraz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Cały dochód z biletów zostanie przekazany przez KBF obu placówkom. Bilety-cegiełki będzie można nabyć w cenach: 20 zł, 50 zł, 100 zł oraz 150 zł. Umożliwią one dostęp do koncertu na platformie VOD PLAY KRAKÓW przez tydzień od chwili zakupu.

Więcej informacji poniżej:

 

https://www.uj.edu.pl/kalendarz/-/journal_content/56_INSTANCE_5De61CKaqzOl/10172/146829542