Wyniki sortowane według etykiety: foto

Wycieczka do Oblęgorka - reminiscencje

19.04.2024
18 kwietnia studenci JUTW pojechali na wycieczkę edukacyjną szklakiem pisarzy i poetów. Na trasie znalazły się miejsca upamiętniające Mikołaja Reja, Wincentego Kadłubka oraz Henryka Sienkiewicza
więcej o Wycieczka do Oblęgorka - reminiscencje

Udany spacer przyrodniczy

09.04.2024
8 kwietnia grupa studentów JUTW wybrała się na spacer edukacyjny na krakowski Zakrzówek. Głównym celem wycieczki była analiza przestrzeni, która swoim charakterem przyciąga lub odstrasza dzikie zwięrzęta do/od życia w mieście. Spacer był bardzo udany i trwał znacznie dłużej niż zakładaliśmy.
więcej o Udany spacer przyrodniczy

Przyszła wiosna!

26.03.2024
W pierwszy dzień wiosny, 21 marca, dzieci z najmłodszych klas Cracow International School przyniosły studentom-seniorom wiosnę
więcej o Przyszła wiosna!

Wyjście studentów teatrologii do Teatru Starego

21.03.2024
Studenci Jagiellońskiego UTW (słuchacze warsztatów teatralnych) w Narodowym Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie obejrzeli znakomite przedstawienie "Panny z Wilka" w reżyserii Agnieszki Glińskiej.
więcej o Wyjście studentów teatrologii do Teatru Starego