Wyniki sortowane według etykiety: zaproszenie

Gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

25.01.2024
28 stycznia odbędzie się 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od wielu lat nasi studenci pracują jako wolontariusze WOŚP. W poprzednich latach zazwyczaj kwestowali na górskich szlakach turystycznych, dziś, ze względu na stan zdrowia, raczej stacjonarnie. Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć WOŚP, nasi wolontariusze zachęcają do wrzucania datków do internetowych puszek.
więcej o Gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wycieczka historyków sztuki do Słowenii

24.01.2024
Zapraszamy Studentów JUTW do udziału w wycieczce do Słowenii. Bardzo ciekawy program zwiedzania przygotował Pan Profesor Piotr Krasny. Wyjazd planowany jest w dniach 10 - 14 czerwca. Zapisy w biurze JUTW wyłącznie mailowo
więcej o Wycieczka historyków sztuki do Słowenii

Zaproszenie do Muzeum Narodowego w Krakowie

24.01.2024
Zapraszamy Państwa do udziału w cyklu oprowadzań dla seniorów i seniorek pod tytułem: Poranek w muzeum - oprowadzania. Cykl rozpoczyna się 25 stycznia o godzinie 11:00 w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach. Spotkania będą się odbywały do czerwca
więcej o Zaproszenie do Muzeum Narodowego w Krakowie

Koncert noworoczny

16.01.2024
22 stycznia, w poniedziałek, o godzinie 16.00 w Auli Dużej Auditorium Maximum specjalnie dla Studentów Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zagra Orkiestra Straussowska Obligato.W programie dużo dobrej muzyki i dobrego humoru. Serdecznie zapraszamy!
więcej o Koncert noworoczny