Wyniki sortowane według etykiety: zaproszenie

zaproszenie

Zaproszenie do udziału w spacerze edukacyjnym

04.04.2024
Kontynuacją wykładu pt. "Dziki w mieście" będzie spacer edukacyjny w dniu 8 kwietnia, poniedziałek. Studenci wraz z pracowniczkami naukowymi Instytutu Nauk o Środowisku UJ wybiorą się w okolice Zakrzówka. Zapowiada się piękna, letnia pogoda, więc spacer będzie miał również charakter rekreacyjny. Zapraszamy!
więcej o Zaproszenie do udziału w spacerze edukacyjnym

Wtorkowe spotkania z zabytkiem

04.04.2024
Zapraszamy Studentów JUTW na zajęcia prowadzone przez pracowników Muzeum Archeologicznego. W ramach cyklu „Wtorkowe Spotkania z Zabytkiem” organizowane są prelekcje połączone z pokazem eksponatów, które na potrzeby zajęć wyciągane są z muzealnych magazynów.
więcej o Wtorkowe spotkania z zabytkiem

"Starość - jak ją widzi psychologia" - zaproszenie na konferencję

04.04.2024
Serdecznie zapraszamy Studentów JUTW do udziału w dwudniowej (18 - 19 kwietnia) konferencji z cyklu "Starość jak ją widzi psychologia". Piąta edycja konferencji odbywa się pod hasłem "Zmieniający się obraz starości". Udział w konferencji wymaga rejestracji oraz wniesienia symbolicznej opłaty