Informacja dotycząca zajęć przed weekendem majowym

Drodzy Studenci, informujemy, że w dniach 29 i 30 kwietnia (poniedziałek i wtorek), przed długim majowym weekendem, zajęcia w JUTW odbywają się wyłącznie zdalnie

Szanowni Państwo, ponieważ w poniedziałek i wtorek - 29 i 30 kwietnia - nie będziemy mieć dostępu do niektórych sal dydaktycznych ze względu na nauczanie zdalne w tych dniach na kilku wydziałach, również podjęliśmy decyzję o przejściu na tryb zdalny. Bardzo trudno logistycznie połączyć zajęcia stacjonarne ze zdalnymi przy ustalonym harmonogramie (nie uda się dojechać z wykladu słuchanego w domu na stacjonarne warsztaty, jeśli obydwa zajęcia dzieli tylko kwadrans albo pół godziny), a poza tym jest to bardzo nieekonomiczne i nieefektywne. Zatem 29 i 30 kwietnia prosimy łączyć się z wykładami z dowolnego miejsca, gdzie spędzacie Państwo majówkę.

Do regularnych zajęć w salach dydaktycznych wracamy 6 maja.