Przyszła wiosna!

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca, dzieci z najmłodszych klas Cracow International School przyniosły studentom-seniorom wiosnę

Andrzejek, Aleks oraz Marceli przewodniczący dwóch pierwszych klas oraz jednej drugiej odwiedzili wraz z panią nauczycielką studentów Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Trafili na zajęcia z architektury, odbywające sie w Auli Tischnera. Pierwszaki, drugoklasiści oraz przedszkolaki ze Szkoły Międzynarodowej przy ul. Wyczółkowskiego wykonały dla studentów JUTW mural (na papierze) przedstawiający wiosnę. Zostali nagrodzeni przez obdarowanych brawami oraz koszem z owocami, które wręczyła starościna, Pani Renata.

Wiosenny mural udekorował ściany Sali Seminaryjnej w naszej siedzibie w Rynku Głównym 34. Bardzo dziękujemy Dzieciom oraz Nauczycielom z Cracow International School za sympatyczną inicjatywę i przemiły gest.