Wyjście studentów teatrologii do Teatru Starego

Studenci Jagiellońskiego UTW (słuchacze warsztatów teatralnych) w Narodowym Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie obejrzeli znakomite przedstawienie "Panny z Wilka" w reżyserii Agnieszki Glińskiej.

Bilety zostały zakupione z Rektorskiego Funduszu Rozwoju Dydaktyki Ars Docendi w ramach projektu „Warsztaty teatralne: Współczesne krakowskie inscenizacje teatralne, a percepcja widza nieprofesjonalisty – seniora”. Po obejrzeniu przedstawienia nasi seniorzy wspólnie z prowadzącą omówili inscenizację na seminarium. To był fascynujący wieczór

❤️🎭

Studenci teatrologii w najbliższym czasie wybierają się na słynne "Dziady" do Teatru Słowackiego. W piątek, 15 marca, część uczestników tego seminarium wzięła udział w próbie generalnej "Wesela" również w rezyserii Mai Kleczewskiej.