Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Z Senioriady wróciliśmy z tarczą

Zaledwie 15 zawodniczek i zawodników reprezentowało Jagielloński Uniwersytet Trzeciego Wieku na Zimowej Olimpiadzie UTW w Rabce Zdroju. Nasi zawodnicy spisali się świetnie.

 

Srebro w slalomie narciarskim w swojej kategorii wiekowej wywalczyła Pani  Basia Kliczewska.

W swoich kategoriach wiekowych 5. miejsce zajęła Pani Basia Majkowska, a 13. Pani  Aurelia Urbanowicz. Pan Stefan Wydziałkiewicz był 8. W zjeździe na dętkach Pan Leszek Banach zajął 6. miejsce, W rzucie śnieżkami do celu Pani Otylia Majdziak oraz Pan Miłosz Żelechowski znaleźli się w czołówce. Także Pan Zbyszek Mrozek zmieścil się w "10" w curlingu. W czołówce przybiegła   Pani Ania Pietrzyk. Nasza drużyna nordic walking zajeła 4. miejsce. W każdej konkurencji startowało po kilkudziesięciu zawodników. W sumie punkty naszych reprezentantów dały nam bardzo dobre 17. miejsce. Serdecznie gratulujemy naszej drużynie.

Bezcenną wartością udziału w Senioriadzie była znakomita zabawa i świetna integracja naszej ekipy. Wszyscy nasi uczestnicy deklarują, że chętnie pojadą na kolejne zawody (letnia olimpiada odbędzie się w maju w Łazach - Jura Krakowsko-Częstochowska). Szkoda, że tak trudno namówić innych studentów do dołączenia do naszej ekipy.