Zaproszenie do udziału w konkursie

Praca dawniej – atrakcyjny konkurs już ruszył!

Jak wyglądała praca kilka dekad temu? Na pewno trochę inaczej niż dziś – zmieniły się miejsca pracy, narzędzia, odzież i wiele innych. Konkurs organizowany przez portal pracy Aplikuj.pl ma na celu pokazanie tych różnic, dzięki zdjęciom nadesłanym przez uczestników. 

Mieszkańcy woj. śląskiego i małopolskiego w wieku 60+ już mogą zgłaszać się do konkursu poprzez wypełnienie formularza na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie. Zgłoszenia są zbierane do 11 września bieżącego roku.

Na czym polega udział w konkursie? Poprzez powyższy formularz uczestnik może podesłać do 3 skanów/zdjęć fotografii związanej ze swoim zawodem – tym z dawnych lat lub wykonywanym do dziś. Chcemy ożywić wspomnienia i wraz z Wami wybrać się w zawodową podróż do przeszłości. Konkurs odbywa się w całości przez Internet, jest więc w pełni bezpieczny w obecnych okolicznościach.

Uczestnicy mają szansę wygrać cenne nagrody: telefony komórkowe, kursy komputerowe od podstaw oraz książki i praktyczne gadżety. Zapraszamy do wirtualnej zabawy! Regulamin konkursu i szczegóły pod adresem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.

 

Data opublikowania: 23.06.2020
Osoba publikująca: Ewa Piłat