Ważna informacja w sprawie opłat

Drodzy studenci, od miesiąca trwa procedura przygotowania zwrotu części środków wpłaconych przez Państwa za II semestr roku akademickiego 2019/2020. Nikt nie przypuszczał, że będzie ona tak trudna i długotrwała. Znaleźliśmy się w sytuacji bez precedensu, jesteśmy jednostką inną niż wszystkie, nie można było zastosować w naszym przypadku rozwiązań sprawdzonych w innych instytutach i wydziałach UJ. Po wielu staraniach i wielu zmianach, powstał dokument, który w tej chwili  został skierowany na Kolegium Rektorskie. Dopóki nie zostanie zaakceptowany i opublikowany, nie możemy go upubliczniać.

Prosimy tylko, aby studenci, którzy zapisali się na rok 2020/2021 nie dokonywali wpłat na nowy semestr. Macie Państwo na to czas do 30 lipca. Jeśli Kolegium Rektorskie zaaprobuje proponowany zwrot, prawdopodobnie nie trzeba będzie dokonywać żadnych wpłat.

Prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie.

Data opublikowania: 19.06.2020