zaproszenie

Zaproszenie do udziału w zajęciach gimnastycznych

21.09.2020
Drodzy Studenci, pandemia wykluczyła naszą fizyczną obecność na zajęciach gimnastycznych. Próbowaliśmy je organizować w czerwcu na świeżym powietrzu, na dziedzińcu budynku PCK, ale trafiliśmy na wyjątkowo burzowy czas i kolejne spotkania trzeba było odwoływać. Przed nami pandemiczna jesień i zima. W naszym wieku nie powinniśmy rezygnować z ćwiczeń fizycznych. Proponujemy ćwiczyć przed ekranem komputera. Ćwiczenia poprowadzą znani Państwu fizjoterapeuci: Panowie Grzegorz i Kamil. W poniedziałek, 21 września, oraz w środę, 23 września, odbędą się ćwiczenia testowe. Warto spróbować.
więcej o Zaproszenie do udziału w zajęciach gimnastycznych

Wykłady on line - potwierdzanie uczestnictwa

17.09.2020
Przy odbiorze maili z zaproszeniem na zdalne wykłady (także testowe) bardzo prosimy nie klikać w niebieski kafel z białym napisem "Potwierdzenie uczestnictwa", ponieważ w ten sposób zapychają Państwo nam skrzynkę pocztową. Podczas wykładu mamy opcję ściągnięcia listy obecności i będziemy widzieć kto uczestniczy w wykładzie. Aby uczestniczyć wykładzie wystarczy tylko wejść w link "Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams" (dokładna instrukcja jest zamieszczona na stronie https://utw.uj.edu.pl/aktualnosci/-/journal_content/56_INSTANCE_DnZkLCjaYOdF/6082181/145980433). Kafel "Potwierdzenie uczestnictwa" nie wpływa w żaden sposób na to, czy będą Państwo uczestniczyć w zajęciach.
więcej o Wykłady on line - potwierdzanie uczestnictwa

Po pierwszym teście

14.09.2020
Drodzy Studenci, w poniedziałek, 14 września, odbył się pierwszy test korzystania z narzędzi umożliwiających naukę zdalną. Wypadł całkiem nieźle. Mamy jednak kilka uwag
więcej o Po pierwszym teście

Testy korzystania z wykładów online

11.09.2020
Drodzy Studenci, rozpoczynamy testowanie korzystania z nauki zdalnej z wykorzystaniem aplikacji MS Teams. Na pierwszy rzut nasz najmniej liczny kierunek - Chiny. Wszyscy Państwo zapisani na ten kurs powinni otrzymać na swój adres e-mail zaproszenie do wykładu testowego. Przedstawiamy krótką instrukcję za pomocą screenów (obrazów), jak dołączyć do wykładu, zakładając, że nie macie Państwo zainstalowanej aplikacji MS Teams. Jak juz informowaliśmy, dobrze mieć tę aplikacje w swoim urządzeniu, ale nie jest to absolutnie konieczne, aby uczestniczyć w zajęciach.
więcej o Testy korzystania z wykładów online