Wykłady online 19 maja

W każdy wtorek zapraszamy Państwa do nauki na odległość i zamieszczamy kolejne wykłady. Dziś teatrolog, dr hab. Agnieszka Marszałek z Wydziału Polonistyki, przygotowała dla naszych studentów fascynującą historię Teatru Miejskiego w Krakowie. Zapraszamy również do zapoznania się z wykładami z religioznawstwa oraz teatrologii.

Studenci historii i kultury Krakowa moga obejrzeć prezentacje prof. Agnieszki Marszałek na naszej stronie internetowej, w zakładce Materiały na zajęcia/Główne kierunki/Historia i kultura Krakowa. Prezentacja była bardzo bogata i, niestety, nie zmieściła się na naszej stronie. Musieliśmy ją skrócić. Pod prezentacją znajdują się same zdjęcia. Wiele z nich usunęliśmy z materiału przygotowanego przez Panią Profesor, ponieważ za dużo "ważyły". Być może uzupełnią one obraz dzisiejszego Teatru im. Słowackiego

Na studentów religioznawstwa czeka ostatni już w tym semestrze wykład pt. Religie w Polsce.

Natomiast studenci teatrologii mogą zapoznać się z wykladem pt. Współczesny teatr rosyjski.

Obydwa w zakładce: Materiały na zajęcia/Fakultety

Data opublikowania: 19.05.2020