Zaburzenia lękowe wywołane Covid-19 - badanie

22.03.2021
Drodzy Studenci, zwrócił się do nas prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z prośbą o zaproszenie Państwa do udziału w badaniu naukowym. Zdając sobie sprawę, że badania naukowe są w tej chwili bardzo utrudnione, a nasz UTW jest jednym z nielicznych działających uniwersytetów dla osób 60+, dlatego jesteśmy zasypywani prośbami o wypełnienie ankiet, gorąco Państwa zachęcam do wykonania tego niewielkiego gestu i pomocy badaczom
więcej o Zaburzenia lękowe wywołane Covid-19 - badanie
zaproszenie

Prośba o udział w badaniach

10.03.2021
Drodzy Państwo, zwracają się do nas badacze z naszej Alma Mater oraz innych uczelni z prośbami o udział w badaniach. Jesteśmy jednym z nielicznych działających w pandemii Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Życie naukowe w tym czasie nie zamarło, jednak dostęp do grona osób starszych został bardzo utrudniony. W czasie izolacji staliście się Państwo głosem pokolenia 60+ w Polsce. Dlatego bardzo prosimy o życzliwe potraktowanie zaproszeń. Dziś przekazujemy prośbę z Uniwersytetu Gdańskiego, ale będziemy wdzięczni o zerknięcie również do wcześniejszych próśb.
więcej o Prośba o udział w badaniach

Bardzo ważne!!!!! Kontakt z biurem

04.03.2021
Drodzy Studenci, choć biuro JUTW pracuje stacjonarnie, to nie zachęcamy Państwa do osobistych kontaktów. Prosimy o telefony lub maile, ale - uwaga! nie wszystkie wysłane wiadomości do nas docierają!
więcej o Bardzo ważne!!!!! Kontakt z biurem
zaproszenie

Zaproszenie do udziału w wycieczkach

03.03.2021