Rekrutacja na rok akademicki 2021/2022

21.05.2021
24 maja od godz. 10.00 rozpoczynamy zapisy na kolejny rok kształcenia obecnych studentów I i II roku
więcej o Rekrutacja na rok akademicki 2021/2022

Zaproszenie do udziału w badaniu

20.05.2021
Drodzy Panowie-Studenci, zachęcamy Was do wzięcia udziału w badaniu przygotowanym przez magistrantkę z Instytutu Psychologii Stosowanej UJ. Pani Natalia przygotowuję pracę dyplomową nt. roli ojca. Bardzo jej zależy na refleksjach ojców już dorosłych dzieci, formułowanych z dystansu czasu.
więcej o Zaproszenie do udziału w badaniu

Informacja dla Studentów zainteresowanych kontynuacją kształcenia w JUTW

07.05.2021
Szanowni Państwo, powoli zbliżamy się do końca obecnego roku akademickiego. Ostatnie wykłady kierunkowe wypadają 25 maja. 11 maja, kwadrans przed każdym wykładem kierunkowym, dyrektor JUTW zaprezentuje Państwu zasady funkcjonowania naszego uniwersytetu w przyszłym roku akademickim. Przedstawimy terminy i zasady rekrutacji oraz opłat za rok 2021/2022. Osoby zainteresowane kontynuowaniem nauki proszone są o wcześniejsze dołączenie do zajęć. Tego samego dnia po południu informacje nt. modelu działania w przyszłym roku oraz o rekrutacji znajdą się na naszej stronie internetowej.
więcej o Informacja dla Studentów zainteresowanych kontynuacją kształcenia w JUTW
zaproszenie

Zaproszenie do Łeby

07.05.2021