Pilne! Informacja dla studentów, którzy wzięli udział w majowej rekrutacji do JUTW

Szanowni Państwo, okazało się, że w elektronicznym systemie rekrutacyjnym pojawił się błąd, polegający na tym, że nie wszystkie Państwa zapisy uwidoczniły się na naszym koncie pocztowym: jutw.rekrutacja@uj.edu.pl. Z tego powodu nie otrzymali Państwo od nas e-maila zwrotnego z załączoną ankietą rekrutacyjną. Na szczęście ten błąd jest naprawialny

Drodzy Studenci, zakończyliśmy weryfikację i wpisywanie Studentów kontynuujących cykl kształcenia do systemu USOS. Jednak po porównaniu informacji z naszego konta pocztowego z listą wygenerowaną przez system informatyczny okazało się, że brakuje nam sporej grupy osób. To z tego powodu niektórzy z Państwa nie otrzymali  od nas ostatecznego potwierdzenia zapisu oraz załączonej ankiety rekrutacyjnej. Jednak nikt z tego powodu nie stracił miejsca. Błąd jest naprawialny.

Bardzo prosimy osoby, które rekrutowały się w maju i otrzymały informację wygenerowaną przez system, o tym, że rejestracja przebiegła pomyślnie, a do tej pory nie doczekały się odpowiedzi z biura JUTW, o pilne wypełnienie ankiety rekrutacyjnej i odesłanie nam e-mailem na konto: jutw@uj.edu.pl. Po otrzymaniu od Państwa ankiety będziemy weryfikować Państwa sytuację i wprowadzimy do systemu USOS. Uwaga, wiadomość zwrotną o pomyślnej rejestracji powinny otrzymać wszystkie osoby, które poprawnie wypełniły formularz rejestracyjny. Nie wszystkie spełniały kryteria majowych zapisów i te osoby nie zostaną przyjęte.

Ankieta do wypełnienia znajduje się poniżej:

Ankieta rekrutacyjna