Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Informacja dla osób, które wzięły udział w rekrutacji

W związku z licznymi telefonami do biura JUTW, w których wyrażacie Państwo zaniepokojenie brakiem ostatecznej odpowiedzi o przyjęciu na rok 2021/2022, informujemy, że proces weryfikacji każdej osoby jest czasochłonny, a biuro boryka się z brakami kadrowymi. Prosimy o cierpliwość

Drodzy Studenci, w tej chwili mamy połowę składu w biurze JUTW. Z tego powodu wolniej niż się spodziewaliśmy postępuje proces weryfikacji i wprowadzania każdej osoby do systemu USOS. Państwo nam nie ułatwiacie pracy, ponieważ wiele osób zapisało się na więcej niż jeden kierunek (czyli wzięło udział w rejestracji więcej niż jeden raz), zapisały się też osoby nieuprawnione. System przyjmuje każdego, kto poprawnie wypełnił kwestionariusz, dopiero "ręcznie" sprawdzajac jesteśmy w stanie stwierdzić, że zapisała się osoba, która zakończyła 3-letni cykl nauki albo kandydat, dla którego rejestracja rozpocznie się 14 czerwca.

Każdy z Państwa otrzymał wiadomość automatyczną o tym, że rejestracja przebiegła pomyslnie i że otrzymacie jeszcze jednego e-maila z biura JUTW potwierdzajacego przyjęcie. Bardzo prosimy cierpliwie czekać na tę drugą wiadomość. Część z Państwa otrzyma ją w przyszłym tygodniu.