Rekrutacja na rok akademicki 2021/2022

24 maja od godz. 10.00 rozpoczynamy zapisy na kolejny rok kształcenia obecnych studentów I i II roku

Zgodnie z regulaminem JUTW cykl kształcenia w naszym uniwersytecie trwa 3 lata. Nauka jest dobrowolna, w każdej chwili można z niej zrezygnować. Nikogo też nie zapisujemy automatycznie na kolejny rok kształcenia. Kto ma ochotę uczestniczyć w zajęciach, musi zapisać się samodzielnie, wskazując jednocześnie wybrany kierunek wiodący. 24 maja zapraszamy zatem studentów I i II roku (studenci ubiegłoroczni powtarzają rok) do udziału w naborze na nowy rok akademicki. Studenci III roku definitywnie kończą kształcenie. Wyjątkiem są wolontariusze biorący udział w akcjach JUTW. Państwo mogą się bez przerw w kształceniu zapisać na kolejny 3-letni cykl. Tylko tak możemy podziekować za pracę społeczną. Dobro wraca!

W Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku prowadzimy WYŁĄCZNIE rekrutację elektroniczną. 24 maja na stronie głównej JUTW pojawi się baner, przez który można się zapisać na kolejny rok za pomocą bardzo prostego formularza. Start o godz. 10.00. Zapisy będą trwały do 28 maja do godz. 20.00.

Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo automatyczne odpowiedzi z konta: jutw.rekrutacja@uj.edu.pl. To konto funkcyjne służące tylko do celów rekrutacji. Prosimy nie wysyłać na nie żadnych pytań. Każda zapisana osoba zostanie zweryfikowana i wpisana do systemu USOS. Dopiero po tej pozytywnej weryfikacji otrzymacie Państwo informację z biura JUTW o wpisie na listę studentów i prośbę o dopełnienie formalności (uiszczenie opłat i wypełnienie ankiety rektutacyjnej z niezbędnymi danymi).

Osoby, które nie są wolontariuszami, studentami I lub II roku, a wezmą udział w rekrutacji, mimo otrzymania automatycznych odpowiedzi (system wysyła je każdemu), nie zostaną wpisane na listę studentów. Uprzejmie prosimy, aby nie generować takich nieprzyjemnych sytuacji.

Miejsca nie zajęte przez obecnych studentów zostaną zaoferowane nowym osobom w kolejnej rekrutacji, którą planujemy na 14 czerwca (ukaże się odrębny komunikat). Spodziewamy się, że we wrześniu możliwa będzie jeszcze rekrutacja uzupełniająca. W czasie wakacji zawsze zwalniają się jakieś miejsca.W rekrutacji uzupełniającej mogą wziąć udział także studenci obecnego III roku.