Życzenia świąteczne i noworoczne

Wszystkim naszym Studentom i Państwa Rodzinom życzymy najlepszych, jakie mogą się udać w obecnych warunkach, świąt Bożego Narodzenia i dużo lepszego niż obecny 2021 roku

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym Studentom i Państwa Rodzinom radości, miłości, bliskości i wytchnienia od codziennych trosk. Oby te najbardziej rodzinne ze świąt udało się spędzić w gronie najbliższych, w zdrowiu, w poczuciu szczęścia, w serdecznej atmosferze, która doda sił i otuchy na najbliższą przyszłość. Życzymy aby 2021 rok przyniósł nam same dobre wiadomości, aby udało się zażegnać zagrożenia, zrealizować wszystkie plany, cieszyć się zdrowiem, sukcesami osobistymi oraz drobnymi radościami każdego dnia. Oby wróciła normalność!

Ewa Piłat

Elżbieta Stawiarz