Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaroszenie na VIII Forum Seniora

Seniorze, odetchnij! - to temat przewodni najbliższego, VIII Forum Seniora, które odbędzie się 16 grudnia, w środę. Zaproszenia z aktywnymi linkami (w które wystarczy kliknąć) otrzymają Państwo do swoich skrzynek e-mail

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w VIII edycji Forum Seniora, które odbędzie się w środę 16 grudnia o godz. 10 w internecie, w serwisach: www.dziennikpolski24.pl oraz www.gazetakrakowska.pl.

 

Hasłem przewodnim Forum jest: „Seniorze, odetchnij!”.

W programie znajdują się wykłady ekspertów z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa seniorów w czasie pandemii. Podczas Forum zostaną poruszone kwestie chorób górnych dróg oddechowych, wpływie COVID-19 na nasz organizm, a także porozmawiamy o palącym problemie cywilizacyjnym, jakim jest smog.

Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie Jerzy Stuhr

 

 

 

Szczegóły dotyczące VIII edycji Forum Seniora, w tym konkurs z okazji Forum, pełna lista prelegentów oraz tematów, które zostaną poruszone podczas transmisji, dostępne są w serwisach internetowych Dziennika Polskiego (https://dziennikpolski24.pl/forumseniora) oraz Gazety Krakowskiej (https://gazetakrakowska.pl/forumseniora).