Informacja dla uczestników wrześniowej wycieczki do Łużyc

Drodzy Studenci, uczestnicy wrześniowej wycieczki do Łużyc. Nasz Student - Pan Ludwik - przygotował dla Państwa miłą niespodziankę: mnóstwo zdjęć oraz wykłady wygłoszone po drodze i podczas oprowadzania przez Pana Profesora Piotra Krasnego

Goerlitz - nasz grupa przed wejściem do bazyliki

Nasza grupa przed wejściem do kościoła w Goerlitz

Zdjęcia wykonane przez Pana Ludwika zostały starannie pogrupowane w tematyczne foldery. Skompresowane pliki audio znajdują się w osobnym linku.

Uczestników, którzy chcieliby sobie przypomnieć miłe chwile, które spędziliśmy w połowie września na pograniczu polsko-czesko-niemieckim, prosimy o mailowy kontakt z biurem (jutw@uj.edu.pl). Prześlemy Państwu linki przygotowane i udostępnione przez Pana Ludwika.

Panu Ludwikowi bardzo dziękujemy za inicjatywę, wysiłek i bardzo solidnie wykonaną pracę!