Informacja o harmonogramie zajęć

Informujemy Studentów JUTW, że z powodu niewypełnienia minimalnej liczby miejsc w roku akademickim 2020/2021 nie organizujemy kursów językowych z języków hiszpańskiego oraz francuskiego

Dwie osoby, trzy osoby oraz pięć osób zapisało się  odpowiednio do grup hiszpańskich i francuskiej, dlatego nie mamy możliwości uruchomienia tych kursów językowych. Zbyt mało osób jest też w grupie włoskiej, ale zapraszamy na zajęcia w czwartek, być może znajdziemy kompromisowe rozwiązanie. Na razie tworzymy jedną grupę niemiecką, ale tak, jak w przypadku lektoratu z j. włoskiego zapraszamy wszystkich zapisanych na zajęcia, w celu znalezienia kompromisowej formuły.

Wszystkie grupy angielskie będą działać zgodnie z planem.

Uruchamiamy również wszystkie zaplanowane warsztaty i seminaria.

Prosimy o zaglądanie do swojej poczty. Na każde zajęcia otrzymacie Państwo zaproszenie z linkiem.

Szczegółowy rozkład zajęć znajdziecie Państwo w zakładce "Harmnogramy"