Wolne miejsca na fakultetach

Drodzy Studenci, na kilku fakultetach pozostały wolne miejsca. Można się dopisać bez żadnych ograniczeń

Szanowni Państwo, przygotowaliśmy taką pulę miejsc na zajęciach dodatkowych, która z górką gwarantowała miejsce dla każdego studenta. W środę zakończyliśmy zapisy. Zorganizujemy wszystkie planowane seminaria.

W tej chwili zamknięte listy mają politologia i religioznawstwo. Tu już nikogo nie dopiszemy. Pozostały nam 2 wolne miejsca na psychologii. Na pozostałych fakultetach pozostały albo pojedyncze miejsca, albo nawet kilkanaście wolnych. Nie chcemy jednak nadmiernie zapełniać zajęć warsztatowych, ponieważ nie będzie się Państwu komfortowo pracowało. Jeśli  Państwa zainteresowania korespondują z programami tych 7 fakultetów, na których mamy wolne miejsca (psychologia, teatrologia, muzykologia, genealogia, literatura kobieca, literatura dziecięca, czyli warsztaty dla superbabć, kulturoznawstwo - Rosja), prosimy o dopisanie się do list za pomocą e-maila przesłanego na adres: jutw@uj.edu.pl.