Po pierwszym teście

Drodzy Studenci, w poniedziałek, 14 września, odbył się pierwszy test korzystania z narzędzi umożliwiających naukę zdalną. Wypadł całkiem nieźle. Wcześniej komunikowaliśmy się z wybranymi osobami, teraz przyszedł czas na duże grupy studentów.

Wszyscy uczestnicy kursu Chiny (a dodatkowo dwie osoby, które się wypisały ze studiów i których pomyłkowo jeszcze nie skreśliliśmy) otrzymały zaproszenia do udziału w spotkaniu testowym. W następnym spotkaniu już nie będzie pomyłek.

Uwaga pierwsza:

Nasi studenci nie mają w zwyczaju codziennie przeglądać swojej skrzynki pocztowej, dlatego tylko niespełna połowa uczestniczyła w spotkaniu. Potem otrzymaliśmy telefony, że dopiero dziś sprawdziliście pocztę. Decydując się na naukę zdalną, musicie Państwo systematycznie, na bieżąco,  śledzić otrzymywane wiadomości.

Uwaga druga:

Spotkanie w aplikacji Teams bedzie się domagało Państwa reakcji. W zależności od zainstalowanego oprogramowania albo akceptacji (informację o akceptacji spotkania otrzymaliśmy od niektórych studentów), albo odłożenia, albo odrzucenia. Jesli Państwo wybierzecie "Odrzuć" w powiadomieniu, rezygnujecie z udziału. Nie dołączycie już do spotkania. Wybierając "Odłóż" zgadzacie się  na powiadomienia otrzymywane przed wykładem. Nie musicie wysyłać akceptacji, nie musicie nic robić, wystarczy, że 2 minuty przed spotkaniem albo o dokładnej godzinie, klikniecie w link "Dołącz do spotkania w aplikacji Teams" w Waszej poczcie.

Uwaga trzecia:

Osoby, które wzięły udział w teście, stwierdziły, że uczestnictwo jest bardzo proste. Trzy kliknięcia i są na wykładzie.

Teraz będziemy testować inne kierunki: 22 września - historię sztuki, 24 września - historię Krakowa, 29 września  -judaistykę.

Wszystkie testy będziemy powtarzać.

Data opublikowania: 14.09.2020